Opieka Łódź Szubert Med
Tel: 662 005 855
Dodano: 2022-12-09

Dom Opieki Szubert Med Pani Katarzyna Szubert

"...Każdy z nas w umieraniu potrzebuje wsparcia i troski" - Katarzyna Szubert, pielęgniarka zajmująca się opieką nad nieuleczalnie chorymi opowiada o tym, jak wygląda jej praca i dlaczego odpowiednie wsparcie jest tak ważne w ostatnich chwilach życia. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym materiałem!

Dodano: 2022-02-23

Kompleksowa opieka na najwyższym poziomie

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem przygotowanym przez P. red. Zuzannę Pawełczyk dla Gazety Rzeczpospolita o naszej działalności, trosce o podopiecznych, a przede wszystkim pracowników i współpracowników, bo dzięki nim możemy rozwijać naszą działalność.

Dodano: 2021-12-03

Tytuł Laureata i Statuetka

Jest nam niezmiernie miło, że nasza praca oraz zaangażowanie w pomoc osobom starszym i niepełnosprawnym została doceniona.

Dodano: 2021-11-20

Podcast „Miasteczko Marii Ilony” Polskie Radio

Chcielibyśmy bardzo Państwa zaprosić na wysłuchanie podcastu pt. „Miasteczko Marii Ilony” Krzysztofa Kaczmarczyka w Polskim Radiu.

Dodano: 2021-08-02

Bezpieczny spacer seniora latem!

Utrzymanie aktywności fizycznej przez seniorów i osoby niepełnosprawne jest bardzo ważne. Jedną z najbardziej przyjemnych form aktywności są spacery, które latem, szczególnie w te gorące dni mogą być dla nich bardzo niebezpieczne.

Dodano: 2021-04-02

Radosnych Świąt Wielkanocnych

Wszystkim naszym Klientom i podopiecznym życzymy wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Dodano: 2021-03-25

Urlop a opieka nad osobą starszą, chorą

Czy jest możliwe pogodzenie urlopu z odpowiedzialną opieką nad seniorem? Chodzi o zapewnienie starszej lub chorej osobie poczucia bezpieczeństwa, zapewnienie wsparcia w codziennych czynnościach, jak toaleta, czy branie odpowiednich leków na czas.

Dodano: 2021-02-26

Tlenoterapia, czyli rehabilitacja po koronawirusie

Duszności, zmęczenie, bóle mięśniowe oraz uporczywy kaszel, to istotne objawy, które dotykają osoby chore na Covid-19. Wiele z nich pozostaje na dłużej i towarzyszy ozdrowieńcom po przebyciu choroby. W trakcie leczenia ciężkich przypadków niezbędna jest tlenoterapia.

Dodano: 2021-01-29

Kolejne referencje od zadowolonych Klientów!

W ostatnim czasie otrzymaliśmy dużą ilość pozytywnych opinii oraz referencji od naszych Klientów. Jest nam niezmiernie miło, że profesjonalizm naszej firmy oraz zaangażowanie naszych domowych opiekunek medycznych jest zauważane i doceniane. Tak więc, z tego miejsca chcielibyśmy podziękować za każde słowo uznania!

Dodano: 2020-12-24

Zdrowych i pogodnych Świąt!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas...

Dodano: 2020-10-21

Miły spacer z podopieczną

Korzystając z ostatnich ciepłych dni, jedna z naszych opiekunek wraz z podopieczną wybrała się na krótki spacer. Aktywność fizyczna seniorów jest niezwykle ważna...

Dodano: 2019-12-09

Uśmiech pacjenta to podstawa!

Nasze opiekunki domowe dokładają wszelkich starań, aby uśmiech podopiecznym nie znikał z twarzy. Dbanie o komfort psychiczny jest przecież równie ważny, co fizyczny!

Dodano: 2019-10-08

Zgłoś się do nas!

Potrzebujesz pomocy w opiece nad seniorem, chorym lub niepełnosprawnym? Zgłoś się do nas!

Dodano: 2019-08-31

Opieka nad Panią Zosią

Jesień zbliża się wielkimi krokami, dlatego razem z Panią Zosią korzystamy z ostatnich ciepłych dni!

Dodano: 2019-08-10

Sto lat seniorki Halinki

100 urodziny to niezwykła okazja! Nasza pacjentka pomimo takiego wieku doskonale się trzyma!