Opieka Łódź Szubert Med
Tel: 662 005 855

SzubertMed Łódż podziękowania od pacjenta

SzubertMed Łódż podziękowania od pacjenta

PODZIĘKOWANIA

""Kasiu.

W tych dniach minął rok od mojego wypadku i od kiedy wzięłaś mnie pod opiekę w swoim Ośrodku. I z tej okazji mój SMS do Ciebie.

Jeszcze raz chcę serdecznie Ci podziękować. Opieka była w porę, właściwą i skuteczna. Chodzę coraz pewniej, coraz dłuższe dystanse. Samochodem pewnie jeżdżę. Trochę mam niedowład prawej ręki ale i tak w koło siebie samodzielnie wszystko zrobię. Mam prawą nogę 9mm krótszą i wymaga korekty. Ja cały czas się rehabilituję, przychodzi Pani raz w tygodniu. Ortopeda powiedział mi, że miałem poważne uszkodzenie i szczęśliwie z tego wyszedłem. U synów wszystko normalnie i spokojnie.

Kasiu, tyle pozwoliłem sobie napisać.

Ja Ci dziękuję, że to przeczytasz.

Kasiu, Tobie życzę sukcesów w prowadzeniu Firmy, dużo dobrego i dużo, dużo zdrowia i radości. Sympatyczne Panie pielęgniarki, które mnie pamiętają, serdecznie pozdrawiam.

Kasiu, dużo radości i szczęścia.

Stasiu""

SzubertMed Łódź rehabilitacja
Znajdujące się w naszych usługach opieki domowej rehabilitacje przeznaczone są zarówno dla osób starszych, chorych, jak i niepełnosprawnych. Mogą być one prowadzone z osobami po wypadkach, udarach, chorobach czy też z racji wieku.
Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi rehabilitacji!


<< POWRÓT